B2Net
"Sława przemija,
    Internet zostaje na zawsze..."

Oferta

Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie profesjonalnych serwisów internetowych. Wykonujemy strony firmowe i produktowe oraz portale i aplikacje internetowe. Posiadamy własne produkty internetowe, obejmujące system zarządzania treścią (CMS) oraz sklep internetowy, newsletter oraz system do zarządzania strukturami w firmach typu MLM.

Aplikacje do zarządzania i rozliczania struktur MLM

Wybór modelu biznesowego to jedno z istotnych zadań w procesie tworzenia własnego biznesu. Wiele startupów powstaje w oparciu o idee i potrzeby konsumentów, jednak brak modelu finansowania powoduje brak możliwości wdrożenia go na rynek i utrzymania się na nim.

agencja interaktywna
agencja interaktywna

Zmiany preferencji konsumenckich spowodowały rozwój marketingu rekomendacji, a wraz z nim zaczęły powstawać struktury w ramach marketingu wielopoziomowego. Obecnie rynek MLM cechuje się niebagatelnymi wynikami finansowymi. Aby sprawnie zarządzać dystrybucją i rozliczeniami finansowymi, jednocześnie prowadząc skuteczną komunikację między partnerami, konieczne jest posiadanie dopasowanego do specyfiki branży systemu informatycznego, który będzie wsparciem technicznym dla funkcjonującego biznesu MLM. Rozwiązaniem jest nowy produkt B2 MLM.

Dlaczego warto?

1

Budujemy systemy informatyczne idealnie dopasowane do specyfiki danego biznesu.

2

Integrujemy aplikację z istniejącymi bazami danych, bądź też systemami księgowości i magazynowania.

3

Angażujemy się w budowę wartości przedsięwzięcia, kreując cechy konkurencyjne biznesu Klienta.

4

Dzięki współpracy z doświadczonymi konsultantami i trenerami z branży marketingu wielopoziomowego, znamy specyfikę budowania i zarządzania MLM.

5

Oferujemy wprowadzenie biznesu na rynek poprzez zaplanowanie i wdrożenie strategii marketingowej przedsięwzięcia.

agencja interaktywna agencja interaktywna

A


Etap planowania biznesu MLM
Na tym etapie, dzięki współpracy z praktykami Akademii MLM zapewniamy pomoc w tworzeniu planu marketingowego. Ponadto wraz z pomysłodawcą badamy specyfikę oferowanych produktów i usług, projektujemy procesy wewnętrzne, a następnie znajdujemy cechy szczególne przedsięwzięcia, które będą stanowić szansę na zbudowanie przewagi konkurencyjnej i zainteresowanie konsumentów.Aby dotychczasowe prace miały satysfakcjonujący wynik, proponujemy rozpoczęcie kampanii marketingowej w Internecie, mającej na celu zbudowanie wizerunki marki, wśród potencjalnych klientów oraz pozyskanie partnerów do współpracy.


B


Etap wdrażania i rozwoju funkcjonującego biznesu MLM
Mając wypracowane założenia i plany, przechodzimy do stworzenia prototypu systemu informatycznego. Ustalamy specyfikę aplikacji do obsługi procesów i rozliczeń. Może on posiadać panel dla klientów, partnerów, administratorów oraz dyrektorów zarządzających. Silnikiem jest mechanizm wyliczania prowizji wg planu marketingowego. Ponadto jest to etap, na którymi zajmujemy się tworzeniem identyfikacji wizualnej całego przedsięwzięcia oraz witryny wizerunkowej . Przykładem tak zrealizowanej współpracy jest portal BIO IQ.

Jakość współpracy z Agencją potwierdzając powstałe biznesy MLM, tj. BIO IQ, Galeria Usług.agencja interaktywna agencja interaktywna
agencja interaktywna agencja interaktywna
Imię i nazwisko:
Firma:
Nr telefonu:
E-mail:
Wiadomość: