B2Net
Strony internetowe

Strony internetowe

Strony internetowe

Strona internetowa to bardzo często pierwsze miejsce kontaktu klienta z firmą. W ciągu pierwszych kilku, kilkunastu sekund, podejmuje on decyzję, czy odwiedzana strona - a co za tym idzie również firma - jest wiarygodna, profesjonalna, jednym słowem interesująca.

Zobacz więcej

Analizując zachowanie użytkowników Internetu zaprojektowaliśmy już ponad 360 stron, portali oraz sklepów internetowych. Tworzymy serwisy, które przy pierwszym kontakcie przyciągają swoim wyglądem oraz w czytelny sposób prezentują zakres działalności firmy. Naszym klientom udostępniamy autorski system zarządzania treścią B2 CMS.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Stworzenie użytecznego i ergonomicznego sklepu Internetowego to dopiero pierwszy krok w realizacji projektu e-commerce. Prawdziwy sukces przynosi prawidłowo przygotowana i wdrożona strategia wejścia na rynek, dotarcia do potencjalnych konsumentów oraz promocji sklepu. Rocznie dokonujemy około 50 analiz, które skutkują powstanie skutecznych sklepów internetowych o konwersji dochodzącej nawet do kilkunastu %.

Po wykonaniu projektu stale współpracujemy z ponad 80% klientów, doradzając i świadcząc usługi w zakresie pozycjonowania oraz rozbudowy sklepów o dodatkowych funkcjonalności.

Zobacz więcej
Portale, Aplikacje

Portale, Aplikacje

Portale, Aplikacje

Zaawansowane portale i aplikacje internetowe to nasza specjalność. Posiadamy doświadczenie w realizacji start-upów finansowanych ze środków prywatnych jaki i z dotacji unijnych. Tworzymy również systemy sprzedażowe, które w znaczący sposób usprawniają codzienną pracę. Na każdym etapie prac dzielimy się z klientem naszym doświadczeniem i doradzamy najbardziej efektywne rozwiązania technologiczne jak i biznesowe.

Niezależne, skalowalne i dostępne z każdego miejsca na świecie, dla nieograniczonej liczby użytkowników. Dbamy o bezpieczeństwo transferu danych oraz archiwizację. Wdrażamy rozwiązania oparte na chmurze (technologii Saas).

Zobacz więcej
Strony, Aplikacje mobilne

Strony, Aplikacje mobilne

Strony, Aplikacje mobilne

W ostatnich latach obserwujemy znaczący wzrost udziału urządzeń mobilnych wśród osób korzystających z Internetu. Z myślą o użytkownikach telefonów, smart fonów oraz tabletów , projektujemy strony oraz aplikacje mobilne, zapewniające użytkownikom właściwą prezentację treści i obiektów na wyświetlaczu o mniejszej od standardowej rozdzielczości

Dzięki dedykowanej stronie lub aplikacji mobilnej użytkownik telefonu czy tabletu może w funkcjonalny, prosty i szybki sposób zapoznać się z ofertą produktów lub usług. Projektujemy aplikacje na systemy Android, IOS (Iphone) oraz WindowsPhone

Zobacz więcej
Responsive

Responsive Web Design

Responsive Web Design

Najnowocześniejszym trendem tworzenia stron internetowych jest Responsive Web Design. Termin ten możemy tłumaczyć jako projektowanie stron internetowych automatycznie dostosowujących się, do urządzenia, na którym są wyświetlane. Ofertę stron premium wykonanych w tej technologii kierujemy do wymagających klientów, którzy zorientowani są na rosnącą liczbę użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych.

Dzięki temu rozwiązaniu, niezależnie od urządzenia, na jakim wyświetlana jest strona, treści i grafiki witryny są dopasowane do rozdzielczości ekranu. Technologia ta zapewnia użytkownikom laptopów, tabletów oraz smartfonów komfortowe korzystanie z tego samego serwisu internetowego.

Zobacz więcej
Aplikacje dla systemów MLM

Aplikacje dla systemów MLM

Aplikacje dla systemów MLM

W związku z rozwijającym się rynkiem marketingu wielopoziomowego i zapotrzebowaniem na indywidualne systemy, które będą wsparciem technicznym dla nowo powstających biznesów MLM oferujemy Państwu nowy produkt B2 MLM. System B2 MLM jest platformę technologiczną umożliwiającą budowę drzewiastej struktury użytkowników oraz zapewniającą silnik rozliczeń finansowych.

Dzięki współpracy z praktykami Akademii MLM zapewniamy wsparcie na etapie tworzenia biznesu – tworząc plan marketingowy, a następnie budując dedykowaną aplikację do obsługi firmy. Spójny z biznesplanem system pomagamy wdrożyć na rynek, kreując wizerunek nowego biznesu MLM poprzez kampanię marketingową w Internecie.

Zobacz więcej
Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Ponad 90 % Internautów z Polski korzysta z wyszukiwarki Google, w celu znalezienia interesujących ich ofert, informacji i grafik. Ponad połowa wyników, wybieranych przez użytkowników pojawiła się na pierwszej stronie po wyszukaniu. Dlatego też istotnym działaniem po uruchomieniu serwisu jest optymalizacja treści oraz uruchomienie narzędzi do pozycjonowania strony w Internecie.

Opieramy swoje działania na naturalnych metodach pozycjonowania (white hat seo), budując jednocześnie interakcje z potencjalnymi Klientami poprzez social media. Zapewniamy kompleksową obsługę reklamowo-marketingową firm.

Zobacz więcej
Marketing w Internecie

Marketing w Internecie

Marketing w Internecie

Jako eksperci w branży rozwiązań Internetowych, doradzamy i tworzymy kampanie wizerunkowe, sprzedażowe oraz nastawione na pozyskanie użytkowników. Zwiększamy świadomość marki wśród potencjalnych Klientów - Internautów. Budujemy zaangażowanie użytkowników poprzez specjalnie przygotowane konkursy, akcje banerowe oraz działania w social mediach

Zapewniamy stałą opiekę nad realizacją wypracowanej strategii marketingowej. Bazując na bogatym doświadczeniu proponujemy najbardziej skuteczne i efektywne działania marketingowe. Skupiamy się na zwiększeniu ROI Państwa biznesu.

Zobacz więcej