B2Net
"Sława przemija,
    Internet zostaje na zawsze..."

Oferta

Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie profesjonalnych serwisów internetowych. Wykonujemy strony firmowe i produktowe oraz portale i aplikacje internetowe. Posiadamy własne produkty internetowe, obejmujące system zarządzania treścią (CMS) oraz sklep internetowy, newsletter oraz system do zarządzania strukturami w firmach typu MLM.

Portale i aplikacje internetowe

W celu urzeczywistnienia rozbudowanych planów biznesowych oraz zaspokojenia potrzeb społecznych tworzymy zaawansowane portale i aplikacje internetowe zarówno dla inwestorów prywatnych jak i instytucji publicznych.

agencja interaktywna
agencja interaktywna

W celu urzeczywistnienia rozbudowanych planów biznesowych oraz zaspokojenia potrzeb społecznych tworzymy zaawansowane portale i aplikacje internetowe zarówno dla inwestorów prywatnych jak i instytucji publicznych. Wymagania konsumentów jak i klientów wewnętrznych (korporacyjni) diametralnie rosną. Liczą się dla nich rozwiązania, które ułatwią mi pracę lub życie, zwiększą efektywność, a w dodatku będą reprezentować nienaganną estetykę. Dlatego też na każdym etapie prac dzielimy się z klientem naszym doświadczeniem i doradzamy najbardziej efektywne rozwiązania technologiczne jak i biznesowe. Dostarczane przez naszą Agencję portale i aplikacje cechuje niezależność, skalowalność i dostępność z każdego miejsca na świecie, dla nieograniczonej liczby użytkowników, bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania.

Dlaczego warto?

1

Przy każdym projekcie działa min. 4 osobowy zespół składający się z Account managera, Project Managera, Grafika oraz Web Developera.

2

Analizujemy pod kątem biznesowym ofertę Klienta i ukazujemy jej unikalne cechy.

3

Nasze doświadczenie to ponad 10 letnie działanie w branży, 360 wykonanych projektów interaktywnych – mówimy otwarcie – WIEMY JAK ZBUDOWAĆ PRZEKONUJĄCY SERWIS

4

Tworzyliśmy zaawansowane systemy, kładące nacisk na użyteczność, integrujące funkcjonalności dla wymagających klientów – jednym z przykładów jest system Payu Checkout

5

Zapewniamy różnorodność poprzez dostęp do serwisów z każdej możliwej platformy, idealnie wyświetlane treści niezależnie od rozdzielczości ekranu.


A


Ustalamy cel portalu czy też aplikacji oraz przewidujemy kierunki jego rozwoju. Rozpoczynając prototypowanie musimy wiedzieć czy budujemy portal oparty na nowym modelu biznesowym, czy też aplikację wewnątrz korporacyjną. Dzięki temu możemy dopasować pierwotny zakres mechanizmów oraz modułów funkcjonalnych. Dla przykładu tworząc portal Oto24.pl zidentyfikowaliśmy potrzebę rozwoju poszczególnych zakładek sklepów oraz mechanizmy płatności on-line. Ponadto założyliśmy w perspektywie czasu, że serwis może być zintegrowany z systemami księgowymi oraz magazynowanymi poszczególnych jednostek sklepowych znajdujących się w ramach Oto24.pl.
Innym typem portalu opartego na ciekawym modelu biznesowym jest portal Wyrkostop, który zakłada stworzenie społeczności podróżujących i osób oferujących noclegi. Portal zapewnia bezpieczeństwo rezerwacji on-line. Oparty jest o prosty, intuicyjny i wygodny schemat płatności „bezpieczny zadatek”, który chroni interes obu stron. Serwis jest zintegrowany z płatnościami payu.


B


Po stworzeniu specyfikacji koniecznych funkcjonalności skupiamy się na czynniku ludzkimi, który będzie korzystał z powstałej aplikacji czy też portalu. Dokonujemy analizy potrzeb przyszłych użytkowników oraz badamy słabe strony wcześniejszych bądź konkurencyjnych rozwiązań, jednoznacznie w celu ich uniknięcia. Pracując nad projektem Akademia Nauki, mieliśmy za zadanie zbudować system zachęcający rodziców i dzieci do korzystania z oferty edukacyjnej, jednocześnie przekazując użyteczne treści, plany zajęć czy też materiały audiowizualne dla obecnych Klientów.


C


Zgromadzone w wyniku działania poszczególnych mechanizmów dane, zabezpieczamy poprzez archiwizacje i systemy szyfrujące. W dobie ciągłego transferu informacji i ochrony danych osobowych niezwykle znaczące jest ich bezpieczeństwo. Dlatego warto podejmować działania prewencyjne, a nie naprawcze. Odpowiednie mechanizmy zastosowaliśmy m.in. przy budowie aplikacji do zarządzania nieruchomościami oraz rozliczeń z lokatorami dla Miejskiego Zarządu Budynków w Wałbrzychu.


D


W przypadku portali realizujących pomysł biznesowy proponujemy wejście na rynek i zaistnienie w sieci poprzez kampanie marketingowe oraz działania e-public relations. Natomiast w przypadku aplikacji korporacyjnych, na etapie wdrażania mechanizmu w życie przedsiębiorstwa przeprowadzamy szereg szkoleń i instruktaży on-line, mających na celu szybką adaptację nowym rozwiązań. Swoistą specyfiką, którą w pełni rozumiemy i potrafimy dopasować do harmonogramu prac, charakteryzują się portale tworzone z wykorzystaniem środków unijnych, przykładem tego typu portalu jest zrealizowany Portal Naukowca, który powstał przy współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu oraz DGA S.A.

agencja interaktywna agencja interaktywna
agencja interaktywna agencja interaktywna
Imię i nazwisko:
Firma:
Nr telefonu:
E-mail:
Wiadomość: