B2Net
"Sława przemija,
    Internet zostaje na zawsze..."

Oferta

Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie profesjonalnych serwisów internetowych. Wykonujemy strony firmowe i produktowe oraz portale i aplikacje internetowe. Posiadamy własne produkty internetowe, obejmujące system zarządzania treścią (CMS) oraz sklep internetowy, newsletter oraz system do zarządzania strukturami w firmach typu MLM.

Sklepy Internetowe

Funkcjonalny i użyteczny sklep internetowy to pierwszy z wielu kroków do sukcesu w handlu internetowym. Aby osiągnąć prawdziwy sukces potrzebna jest profesjonalna, prawidłowo przygotowana i wdrożona strategia wejścia na rynek sklepu internetowego.

agencja interaktywna
Zanim rozpoczniemy prace projektowe nad projektem sklepu internetowego dokonujemy analizy rynku na jakim ma działać sklep. Analiza ta, nie kończy się na realizacji projektu. Z większością Klientów stale współpracujemy, doradzając i świadcząc usługi w zakresie pozycjonowania oraz rozbudowy dodatkowych funkcjonalności. Wykonaliśmy ponad 50 projektów sklepów internetowych. Stale rozwijamy systemy sprzedaży naszych Klientów, tworzymy wartość dodaną branży e-commerce, która w roku 2013 osiągnęła wartość sprzedaży na poziomie 1,2 biliona dolarów.

Dlaczego warto?

1

Dostarczamy rzetelnej analizy rynku i budujemy portale sprzedaży on-line w oparciu o ich przewagi konkurencyjne.

2

Nasze serwisy odpowiadają na potrzebę szybkiego wyszukiwania, łatwej nawigacji oraz przejrzystej i estetycznie przedstawionej oferty.

3

Integrujemy sklepy z zaawansowanymi modułami np. magazynowania, księgowości itp., dzięki czemu zapewniamy oszczędność czasu i łatwość obsługi.

4

Zapewniamy doradztwo marketingowe oraz obsługę techniczną w ramach stałej współpracy.

5

Nasze rozwiązania wspierają zarządzanie relacjami z kupującymi on-line, dzięki temu możliwe jest utrzymanie trwałego kontaktu i zbudowanie lojalności konsumenckiej.


A


Analizując konkurencje na pierwotnym rynku naszego Klienta. Badamy ich silne i słabe strony, kreując potencjalne szanse przewagi budowanego przez nas portalu sprzedaży on-line. Wstępna analiza dotyczy także zapotrzebowania konsumentów. Dla przykładu tworząc portal prosto z winnicy sprawdziliśmy jaki jest potencjał rynku wina w Polsce, jaka jest najsilniejsza konkurencja oraz jakie są uwarunkowania prawne.


B


Po dokonaniu analizy, tworzymy projekt funkcjonalny, który zapewni użyteczność i łatwość obsługi. W inteligentny sposób będzie w stanie przeprowadzić Klienta przez proces zakupowy. Dla zwiększenia wygody administratora sklepu integrujemy go z systemem magazynowym oraz płatnościami on-line, które zapewniają bezpieczeństwo transakcji.


C


Po zamieszczeniu sklepu w sieci, pomagamy zaistnieć w świadomości Klientów poprzez optymalizację treści zamieszczanych na stronie, która prawidłowo wykonana ma znaczący wpływ na wysokie wyniki pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Ponadto doradzamy i tworzymy kampanie marketingowe w Internecie. Przykładem działań marketingowych wprowadzających portal na rynek może być Kampania Portalu Inclick.pl.

agencja interaktywna

D


Wraz z rozwojem powstałego biznesu internetowego odpowiadamy na rosnące potrzeby Klientów sklepu oraz obsługi jego, wdrażając dodatkowe funkcjonalności oraz przeprowadzając okresowy audyt usability. Zapewniamy stałą obsługę techniczną. Zadowolenie Klientów potwierdzają referencje.

agencja interaktywna agencja interaktywna
agencja interaktywna agencja interaktywna