B2Net
"Sława przemija,
    Internet zostaje na zawsze..."

Oferta

Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie profesjonalnych serwisów internetowych. Wykonujemy strony firmowe i produktowe oraz portale i aplikacje internetowe. Posiadamy własne produkty internetowe, obejmujące system zarządzania treścią (CMS) oraz sklep internetowy, newsletter oraz system do zarządzania strukturami w firmach typu MLM.

Strony Internetowe

Działając w branży interaktywnej od 2008 roku mamy w swoim portfolio ponad 360 wykonanych stron, portali oraz sklepów internetowych. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają liczne referencje oraz nagrody za wykonane projekty, np. najlepsza strona banku spółdzielczego wg. Banking Magazine dla strony www.bswschowa.pl

Nasze dokonania zostały także docenione wyróżnieniem w ramach Konkursu na Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w latach 2012 i 2013.

agencja interaktywna
agencja interaktywna

Pierwsze 5 minut

Poznając nowych ludzi, w ciągu pierwszych 5 sekund znajomości wyrabiamy sobie o nich opinię, która w znaczący sposób rzutuje na ich dalsze postrzeganie. Analogiczna sytuacja ma miejsce podczas pierwszych odwiedzin strony www przez użytkownika. W ciągu kilku, kilkunastu sekund, podejmuje on decyzję, czy odwiedzana strona - a co za tym idzie również firma - jest wiarygodna, profesjonalna, jednym słowem interesująca. Z kilku stron, które użytkownik zwykle otwiera w zakładkach, wybiera jedną, która go zainteresuje.

Bounce rate

Analitycy internetowi posługują się tzw. współczynnikiem odrzuceń – bounce rate. Współczynnik ten wyraża jaki % osób zamyka stronę chwilę po wejściu na nią. Dla stron niskiej jakości współczynnik ten może wynosić nawet 80%!, co oznacza, że aż 8 na 10 potencjalnych klientów już na starcie opuszcza stronę, nawet nie zapoznając się z ofertą.

Dlaczego warto?

1

Jesteśmy bardzo mocno nastawieni na osiągnięcie celu zakładanego przez Klienta.

2

Przygotowujemy kompleksowe kampanie, zakładające działania w ramach marketingu zintegrowanego.

3

Opracowujemy pomysły na kampanie po dokładnej analizie zachowań i preferencji grupy docelowej.

4

Zapewniamy nowatorską oprawę graficzną każdej kampanii.

5

Monitorujemy efekty działań i na bieżąco, podejmując ewentualne zmiany, w celu lepszej odpowiedzi na potrzeby Klientów.

Mając powyższe na uwadze, projektujemy profesjonalne serwisy internetowe kierując się następującymi zasadami:

A

Analizując zachowanie użytkowników za pomocą Google Analytics, tworzymy serwisy, które przy pierwszym kontakcie przyciągają swoim wyglądem oraz w czytelny sposób prezentują zakres działalności firmy . Dla przykładu na stronie Akademia Nauki użyliśmy dużych, wizerunkowych zdjęć wysokiej jakości, które w ciągu pierwszych sekund przekonują odbiorcę o jakości usług oferowanych przez firmę i do zapoznania się z treścią strony.

agencja interaktywna

B

Po zrobieniu pierwszego, pozytywnego wrażenia na użytkowniku strony, kładziemy nacisk na ergonomię i użyteczność, zachęcając do zagłębienia się w serwis i skorzystania z oferty, podkreślając jej unikalne cechy i walory. Przykładem ergonomicznego i użytecznego serwisu jest zaprojektowany przez nas system płatności PayU.
Dowiedz się więcej o tym projekcie agencja interaktywna

agencja interaktywna

C

Odpowiadając na rosnącą liczbę użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych, projektujemy strony internetowe w technologii Responsive Web Design. Niezależnie od urządzenia, na jakim wyświetlana jest strona, treści i grafiki witryny są dopasowane do rozdzielczości ekranu. Technologia ta zapewnia użytkownikom laptopów, tabletów oraz smartfonów komfortowe korzystanie z serwisu. Serwis www.cityparkhotel.pl został wykonany w technologii RWD.
Dowiedz się więcej o tym projekcie agencja interaktywna

agencja interaktywna

D

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarce Google. Podczas realizacji projektów zawsze bierzemy pod uwagę optymalizację stron pod kątem indeksacji przez wyszukiwarkę. Bieżąca aktualizacja portalu to ważny czynnik brany pod uwagę przy ocenie strony przez Google. Regularnie aktualizowana strona sprzyja również kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy dynamicznej i profesjonalnej. Naszym klientom udostępniamy autorski system zarządzania treścią B2 CMS. Umożliwia on intuicyjne zarządzanie zawartością strony www.

agencja interaktywna
agencja interaktywna agencja interaktywna
agencja interaktywna agencja interaktywna
Imię i nazwisko:
Firma:
Nr telefonu:
E-mail:
Wiadomość: